Dünyanın En Çok Tercih Edilen Tarayıcısı 5 Yaşına Girdi! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Dünyanın En Çok Tercih Edilen Tarayıcısı 5 Yaşına Girdi!

Tufan Yıldız
tarafından 3 Eylül 2013 Salı
Tarayıcı pazarının lideri konumunda olan Chrome, dün itibariyle 5 yaşına girdi. Çıktığı günden bu yana kullanıcıların en çok tercih ettiği tarayıcı her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor.
 
google chrome logo amblem

Çıktığı günden bugüne kadar oldukça yol kateden Chrome, dün itibariyle 5 yaşına girdi. Çıktığı ilk günlerde eleştiri oklarına mağruz kalan tarayıcı şimdilerde ise alanında lider konumda.

Kullanıcı dostu arayüzü ve performansından dolayı rakibi Internet Explorer’ı yakın zamanda geçerek kullanıcıların gönlünde taht kuran Chrome, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Bir çok alanda rakiplerine göre çok iyi iş çıkartan tarayıcının yeri sağlam durumda.HTML5,WebGL WebRTC ve CSS3 alanında oldukça başarılı olan tarayıcı, özelleştirilebilir durumuylada kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Her geçen gün artan kullanıcı sayısıyla liderlik koltuğunu bırakmamakta ısrarlı olan Chrome’un her yeni yaşında, yeni özellikler ekleneceği aşikar.

Google Chrome’dan memnun musunuz?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons