General Mobile Discovery Neden Play Store’ ye Bağlanamıyorum | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

General Mobile Discovery Neden Play Store’ ye Bağlanamıyorum

tarafından 30 Ağustos 2016 Salı

 

General Mobile Discovery Neden Play Store’ ye Bağlanamıyorum

 

General-Mobile-Discovery-Neden-Play-Storeye-Bağlanamıyor

Telefon kullanırken bazen küçük problemler yaşayabiliriz. Bu doğrudan telefonun yazılımı ile alakalı bir süreç olduğu gibi bize bağlı olarak da ortaya çıkabilir. Son zamanlarda telefonların genelinde Google Play Store çözümü baş göstermiştir. Birçok telefondan Google Store’ye bağlanılmaması, ya da bağlanılsa bile indirme yapılamıyor olması söz konusuydu. Bu telefonlarından birisi de General Mobile Discovery olarak biliniyor. Aşağıda bu sorunun çözümüne nasıl ulaşacağınızı anlattık. General mobile Discovery, çok iyi, kaliteli ve dış görünümü itibariyle çok hoş bir telefon olduğu için piyasaya ilk çıktığı günden beri en çok rağbet gören telefonlardan biri oldu. Üst versiyon telefonların çıktığı bu günlerde bile hâlâ bu rağbet devam ediyor. her güzelin bir de kusuru vardır, bu söz ne yazık ki bu telefon için de geçerli. Google play stor paused sorunu.

Google play store’dan bir uygulama indirmek için indir butonuna basıldığında indiriliyor diyor fakat indirmiyor. Bu nedenle birçok kullanıcı sıkıntı çekiyor, sıkıntı çeken kullanıcılardan biri iseniz hemen aşağıdaki basamakları uygulayarak bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz çünkü çok basit bir yolu var. Ancak bu sorunun bir çözümü de bulunuyor. Çözüm denenmiş ve uygulamış olarak dikkat çekmektedir. Oldukça dikkat çeken detaylar arasında General Mobil’ nin bütün modellerinde böyle teknik bir sorunun olup olmadığı olarak biliniyor. Ancak bütün telefonlarda böyle bir sorun elbette ki bulunmuyor. İlk olarak ayarlar bölümüne giriş yapın ve genel ayarlara girin. Genel ayarlara girdikten sonra aşağıda bulunan uygulamalar bölümüne giriş yapın ve Google Play store uygulamasına basın. Şimdiden sona geldik bile bu son adımı iyi okuyun, orda verileri temizleyin diye bir buton var aşağıda önce ona basın daha sonra da yukarıda güncellemeleri kaldır diyen yere basın. Daha sonra da telefonu kapatıp açın ve Google play store’ ye girip istediğiniz uygulamayı indirin. Google Play store biraz eski gözükebilir fakat bu hiç sorun değil çünkü istediğiniz her şeyi indirebilirsiniz yani dış görünüş sizi yanıltmasın. Şimdiden herkese bol uygulama indirmeler. Bu makaleyi okuduğunuz için hepinize teşekkür ederim.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons