Google Adsense Kullanmalımıyız? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google Adsense Kullanmalımıyız?

Tufan Yıldız
tarafından 17 Aralık 2015 Perşembe
Google AdSense’in iyi olan özelliği iyi taktikler uyguladığınızda gelirlerin önemli ölçüde yükselmesidir. Google AdSense doğru takiler uyguladığını zaman size yetecek para elde edebilirsiniz.
 

Google Adsense Kullanmalımıyız?

 

Google AdSense’in iyi olan özelliği iyi taktikler uyguladığınızda gelirlerin önemli ölçüde yükselmesidir. Google AdSense doğru takiler uyguladığını zaman size yetecek para elde edebilirsiniz. Bunların hepsi pozitif etkiler arasında bulunmaktadır ancak her şey bunlarla sınırlı değildir. Aşağıdaki maddeleri gözden geçirin ve AdSense kullanmanın üstünlüklerina farklı bir açıdan göz atın.

 

Hızlı Başlangıç: Google AdSense programına dahil olmak son derece kolaydır. Çünkü diğer uygulamalar çok daha çok tutucu davranabilirler. Google AdSense programında önemli olan başlangıç değil programın kurallarına reklam aldıktan sonrada uymanız gerekmektedir. Kurallara uymamanız halinde bu programı etkili bir şekilde kullanamazsınız.

 

Ziyaretçi Sınırı: Trafik sınırı meselesi size yabancı olabilir. Birçok reklam platformu belirli miktarda ziyaretçiye sahip olmanızı bir ihtiyaç sayabilir ve müracaatlarınızı geri çevirebilir. Google AdSense bu hususta çok fazla sınırlamaya sahip değildir. Yapmanız gereken iyi bir müracaat yapmak ve programı kullanırken kurallara dikkat etmektir.

 

Seçenekler: Google AdSense reklam platformunun seçenekleri son derece fazladır. Bu seçenekler reklamların çeşitliliği, boyutları ve şekilleri ile ilgilidir. Bununla beraber reklamları blog adresinizin görünüme makul hale dönüştürebilme şansına sahipsinizdir. Bazı reklam platformları bu seçenekleri size sunmaz. Google AdSense bu açıdan üstünlüklüdür.

 

Raporlama: Google AdSense her geçen gün raporlama seçeneklerini iyileştirmektedir. Bu iyileştirmeler sonucunda site sahipleri reklam başarımlarını incelemek için yeterince veriye sahip olabilirler ve bu verileri farklı açılardan inceleyebilirler. Raporlama konusu ile ilgili Google AdSense’in son derece iyi olduğunu söyleyebilirim.

 

İyileştirme Olanakları: Google AdSense öbür reklam şirketlerinin tersine iyileştirme konusu ile ilgili size daha çok olanak tanımaktadır. Bu imkânlardan en önemlisi ise kuşkusuz gelir miktarınızı iyileştirmek için yapabileceğiniz çalışmalardır. Bu çalışmaları diğer reklam platformlarında kapsamlı bir şekilde bulabilmeniz pek olası değildir.

 

Reklam Olanakları: Google AdSense yayıncıların fazlalığı sebebiyle reklamlar açısından size çok iyi fırsatlar sunabilmektedir. Reklam yayınlama konusu ile ilgili yaşayabileceğiniz en büyük sorunlardan birisi reklam veren kişilerin azlığı olabilir ancak Google AdSense platformunda bu tür problemleri yaşama ihtimaliniz son derece düşüktür.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons