Google Chrome Güncellendi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google Chrome Güncellendi

Tufan Yıldız
tarafından 15 Ocak 2014 Çarşamba
Tarayıcı pazarının lideri Chrome güncellendi. Güncellemeyle birlikte bir çok yenilik yer alıyor. Detaylar haberimizin devamında.
 

Tarayıcı pazarının lideri Google Chrome 32 kod isimli versiyona güncellendi. Güncellemeyle birlikte bir çok yenilik mevcut. 32 kod isimli versiyonda hangi sekmede ses çıkıyorsa o sekmede ses işareti özelliği getirilmiş durumda. Bir çok sekme açıkken ses açıldığında sesin hangi sekmeden geldiğini kullanıcılar tek tek aramaktan kurturan bu özelliğin yanı sıra video oynatan, kamera kaydı yapan sekmelerin yanlarında da o özelliğe dahir işaretler bulunuyor.

Ayrıca performans düzenlemeleri yapılan tarayıcıda çocukların güvenliği içinde güvenlikler arttırılmış durumda. Yani çocuklar için zararlı olan sayfalar açıldığında alt panelde açılan bir uyarı çıkıyor. Güncellemeyle birlikte Windows 8’in metro arayüzüne uyumlu bir tasarım yer alıyor.

soru-isareti-1 Google Chrome’u güncellediniz mi?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons