Google Chrome Uzantıları Nasıl Kurulur | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google Chrome Uzantıları Nasıl Kurulur

tarafından 7 Eylül 2016 Çarşamba

 

Google Chrome Uzantıları Nasıl Kurulur

 

google-chrome-uzantilari-nasil-kurulur

Google milyarlarca kullanıcı tarafından en çok kullanılan arama motorudur. Bu yüzden dünya çapında ilk sıralarda yer alan ve herkesi kendine hayran bırakan çeşitli uygulamalara sahiptir. Bu nedenle, Google ile ilgili her özelliği edinmek ondan kesintisiz bir şekilde faydalanmak isteriz. Google Chrome uzantılarının birçok insan nasıl kurması gerektiğini tam olarak bilemez. Bunun için epey bir uğraşmak zorunda kalır. Google’nin uzantıları sayesinde daha iyi bir kapasite özelliğine rastlamanız mümkündür. Size daha kolay işlemler yapmanıza katkıda bulunur.

Google Chrome’nin uzantılarından koşulsuz bir şekilde yaralanmayı arzuluyorsanız, öncelikle Google Chrome’yi indirip kurmanız tavsiye ederiz. Çünkü bu araca sahip olmadığınız sürece uzantılarından yararlanamazsınız. Uzantıları kolay yoldan eklemenin en etkili yolu Google Chrome’nin mağazasını ziyaret etmenizdir. Mağaza kısmında birden fazla uygulama, temalar, geliştirici özellikler, uzantılar, diğer araçlar, indirme programları, eklentiler aklınıza gelebilecek her şey mevcuttur. Eğer bir uzantıya sahip olmayı yeğliyorsanız orada uzantılar yazan kısma tıklayıp, Google Choreme’nin çeşitli uzantılarını etkinleştire bilirsiniz. Bu işlemler oldukça kolaydır. Eğer bu işlem belli bir süre sonra sizi rahatsız ediyor ve arama ekranlarınızda sürekli karşınıza çıkıyorsa, dilediğiniz zaman bu uzantıları devre dışı yaparak kaldırabilirsiniz.

Bunu yapabilmeniz için Google’nin ayarlar sekmesine giriniz. Ayarlar sekmesinden geçmişe tıklatın. Geçmiş işlemelerinde belli işlemler, uzantıları oradan devre dışı yapabilir daha sonra gelişmiş ayarlardan ayarlarınızı sıfırlayarak eski hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Google Chrome kullanıcıları bu konuda hiçbir zorluk çekmemektedirler. Bunun nedeni Google’nin pratik bir kuruluma sahip olması ve her şeyin yerli yerinde olmasından kaynaklanmaktadır. Geçmiş kısmının her zaman temizlenmesi bilgisayarınızın deposunu gereksiz dosyalardan kurtaracak, daha temiz virüssüz bir Google Chrome’ye sahip olacaksınız. Google her anlamada insanın hayatında kolaylıklar sağlamakta ve gelişmiş uygulamaları ile değer görmeye devam etmektedir.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons