Google Cloud Console Uygulamasını Yayınladı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google Cloud Console Uygulamasını Yayınladı

Ufuk Atılgan
tarafından 1 Nisan 2015 Çarşamba
Google, geliştiriciler için cloud console uygulamasını hayata geçirdi. Android işletim sistemi ile çalışacak olan uygulama geliştiricilerin ihtiyacı olan altyapıyı sunacak.
 

Google uygulama geliştiricilerine yönelik hizmetlerini sunmaya deavm ediyor. Cloud Console adlı yeni Android uygulaması, geliştiricilere ihtiyaçları olan altyapıyı sağlayacak. Uygulama bugün Beta olarak kullanıcılara sunuldu.

Uygulama ile birlikte Google’ın uygulama ve hesaplama motoru üzerinden kaynak elde edebileceğiniz 2 adet bulut hesabını görüntüleyebilmenizi sağlayacak.

Görüntülenenler arasında performans, faturalandırma, ağ bağlantıları ve ölçümlere ait bilgiler detaylı bir şekilde raporlanarak kullanıcılara sunulacak. Bu bilgiler arasında her hangi bir yanlış durum söz konusu olduğu zaman uygulama bildirim yolu ile geliştiricileri uyaracak.

Uygulama sayesinde ayrıca hata raporu kabul etme, onaylama ve raporu sunan kişiye ulaşabilme imkanlarını da sunacak. Cloud Console bu açıdan da bakıldığı zaman Microsoft’un Azure’sini andırıyor gibi gözüküyor.

Materyal tasarıma sahip olan arayüz şimdilik yalnızca Android platformunda bulunuyor. Yakın bir zaman içerisinde ise uygulamanın iOS’a da gelmesi bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons