Google Dokunmatik Ekranlı Chromebook'u Bu Yıl Satışa Sunabilir | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google Dokunmatik Ekranlı Chromebook’u Bu Yıl Satışa Sunabilir

Tufan Yıldız
tarafından 22 Şubat 2013 Cuma
2012 yılının Kasım ayından beri dokunmatik ekranlı Chromebook dedikoduları bu yıl son bulabilir. The Wall Street Journal'a göre Google, cihaz için tüm hazırlıkları tamamlamış durumda.
 

2012 yılında yüksek satış rakamlarına ulaşan Chromebook’un yeni modelleri hakkında dedikodular gün geçtikçe artıyor. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürüleceği iddia edilen fakat hiç bir ses seda çıkmayan dokunmatik ekranlı Chromebook 2013’de piyasaya sürülebilir.

Geçtiğimiz yıl teknoloji gündeminde Google’ın dokunmatik ekranlı Chromebook’u piyasaya süreceği dedikoduları yer almıştı. Fakat 2012 yılı içerisinde beklenilen olmadı. Şimdi ise The Wall Street Journal’ın haberine göre Google, dokunmatik ekranlı Chromebook için Chrome işletim sistemi gibi tüm detayları hazırladı ve bu yıl içinde yeni cihazı tanıtacak.

Cihaz hakkında henüz hiç bir teknik detaylar belli  değil fakat ilerleyen günlerde dokunmatik ekranlı Chromebook hakkında tüm detayların netleşeğini düşünüyoruz. Ayrıca yeni cihazın isminin de Chromebook Pixel olacağı söylentiler arasında.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons