Google Drive’dan Güvenli Hesaplara 2GB Ek Alan Bedava! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google Drive’dan Güvenli Hesaplara 2GB Ek Alan Bedava!

Tufan Yıldız
tarafından 9 Şubat 2016 Salı
Son yıllarda bulut servisleri hızla yaygınlaşmakta ve popülerleşmekte. Bunlardan en popüleri olan Google Drive, hesabını güvenlik taramasından geçirenlere ek olarak 2GB bedava depolama alanı verecek. Geçen sene aynı uygulamayı yapıp 2GB fazladan alan alanlar üzülmesin. Tekrar güvenlik taraması yaparak onlarda 2GB ek alan ile toplam alanlarını 19GB'a yükseltebilirler.
 

Son yıllarda bulut servisleri hızla yaygınlaşmakta ve popülerleşmekte. Bunlardan en popüleri olan Google Drive, hesabını güvenlik taramasından geçirenlere ek olarak 2GB bedava depolama alanı verecek. Geçen sene aynı uygulamayı yapıp 2GB fazladan alan alanlar üzülmesin. Tekrar güvenlik taraması yaparak onlarda 2GB ek alan ile toplam alanlarını 19GB’a yükseltebilirler.

Google Drive, en çok kullanılan bulut depolama hizmeti. Herkes için 15 GB alan sunan Google Drive, Güvenli İnternet Günü için kullanıcılarına bir jest yapmak istedi. Google, hesabını güvenlik kontrolünden geçiren herkese ek 2 GB alan daha veriyor.

Ekstra 2 GB alan nasıl edinilecek?

Hâlihazırda daha fazla alan için para ödemiş kimseler de bulunuyor. Google Drive, bulut depolama hizmetiyle çok öne çıkıyor ve çoğu kullanıcı bu hizmeti çok kullanışlı buluyor.

Geçtiğimiz sene de fazladan 2 GB alan veren Google, bu jesti bu sene de yaparak bunu bir gelenek haline getirdi. 2 GB fazladan Google Drive alanı almak isteyenlerin tek yapması gereken, Google hesaplarını güvenlik taramasından geçirmek.

Eğer geçtiğimiz sene güvenlik taramasını yapıp 2 GB ek alanı aldıysanız da üzülmeyin, bu seneki taramayı yapıp 2 GB daha kazanabilirsiniz. Yani daha önce bundan faydalanmış olanlar bu sefer faydalanamaz diye bir durum da yok, toplamda 19 GB alana sahip olabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons