Google En Güzel Özellikleri | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google En Güzel Özellikleri

tarafından 1 Eylül 2016 Perşembe

 

Google En Güzel Özellikleri

 

google-en-guzel-ozellikleri

Arama motoru olarak çok kullanıcısı olan Google artık bunu uygulaması ile de perçinlemiştir. Google chrome uygulaması ile insanlar artık tarayıcı olarak arama motorunu rahatlıkla kullanacaktır. Bunun için de yer alan bazı özellikler ile de bir takım işleri kolayca yapma fırsatları olacaktır. Artık insanların bu sayede yaptıkları işler daha da eğlenceli olmaktadır. Google chrome uygulamasını internet üzerinden rahatlıkla indirme şansınız vardır. Bu uygulamanın arama motoru ise Google olmaktadır. Tarayıcı olarak seçtiğiniz Google chrome ile birlikte bunun içinde barındıran bazı özelliklere sahip olabilirsiniz. Web alışveriş sayesinde ücretsiz ve ücretli uygulamaları satın alabilirsiniz. Bunların arasında sizin uygulamanızı kişiselleştirecek ücretsiz temalar ve benzeri özellikler vardır. İnsanların kişiselleştirme uygulamaları ile tarayıcıyı kullanmaları oldukça zevkli hale gelecektir. Artık son zamanlarda daha fazla tarayıcının gün yüzüne çıkması ile insanlar biraz tereddütte kalsalar da bu işe olanak veren tarayıcıları seçtikleri görülmektedir. Artık tarayıcıların böyle kişiselleştirme uygulamalarına olanak vermesi oldukça güzel bir durumdur. Bundan dolayı da insanlar hızından sonra böyle uygulamaların varlığına dikkat etmektedir. Lakin son zamanlarda tarayıcıların önde gelenleri bu uygulamalara son derece önem vermektedir.

Yine de Google bu tarayıcılar arasından sıyrılarak önde gelen arama motoru ve tarayıcısı olmuştur. Google chrome uygulamalarına bir göz atarsak eğer en önce gelen temalar ile insanlar kendi özel tarayıcı sayfalarını oluşturmaktadır. Bu sayfalar ile artık son zamanlarda daha fazla insan iletişime geçmektedir. Arama motorlarının bu denli kullanım oranlarını artmasında bu tür motorların artık son derece önemli hususta insanların kendi istedikleri özellikleri yüklemesine izin vermelerine dayanmaktadır. Bundan dolayı da artık insanlar bu tür uygulamaları daha çok tercih etmektedir. Gerek bilgisayar olsun gerek ise akıllı telefon olsun istedikleri aramaları ve istedikleri görsel şekilleri tarayıcılarına yapabilmektedirler. Google bu tür kişiselleştirme uygulamaları oldukça fazla yapmaktadır. Bundan sebeple de insanlar daha çok Google chrome kullanmaktadır. Bu da ister istemez diğer tarayıcıların daha az kullanılmasına neden olmaktadır. her geçen gün tarayıcı sayısının fazlalaşması da internet ortamının ne kadar uzun süreli kullanıldığının bir göstergesi olmaktadır.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons