Google Gözünü Yemek Fotoğraflarına Dikti | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google Gözünü Yemek Fotoğraflarına Dikti

Ufuk Atılgan
tarafından 25 Ağustos 2015 Salı
Google, geçtiğimiz günlerde yemek fotoğrafları paylaşımı için çalışmalara başlamıştı. Şimdi ise çalışmalar genişletilmeye başlandı.
 

Yemek fotoğraflarının insanlar tarafından sosyal medyada paylaşılması artık bir alışkanlık haline geldi. Bu durumun farkında olan Google ise geçtiğimiz aylarda yemek fotoğrafları paylaşımı için yeni bir platform hazırlamıştı. Tablescape adlı bu platform deneysel bir amaç ile hayata geçirilmişti.

Deneysel olarak hayata geçirilen Tablescape uygulaması çıkışından kısa bir süre sonra iptal edildi ve sonlandırıldı. Şimdi ise Google, Tablescape uygulamasını daha gelişmiş bir şekilde Google Haritalar üzerinde çalıştırmak istiyor.

Haritalar uygulaması üzerinde aktif edilecek olan Tablescape uygulaması restoranların fotoğraflarının paylaşılması özelliğini de bünyesinde barındıracak. Google’ın Map Maker platformu üzerinde ise Tablescape’in testleri başlatılmış durumda.

Aktif edildiği takdirde yemek fotoğrafları artık restoran fotoğrafları ile birlikte tek bir platform çatısı altında yer alacak.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons