Google, Hesaplara Sesle Giriş Üzerine Çalışan SlickLogin'i Satın Aldı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google, Hesaplara Sesle Giriş Üzerine Çalışan SlickLogin’i Satın Aldı

Tufan Yıldız
tarafından 18 Şubat 2014 Salı
Teknoloji devi Google, hesaplara sesli giriş sistemleri üzerine çalışan SlickLogin'i satın aldı. Detaylar haberimizin devamında.
 

Dünyanın en büyük arama motoru konumunda olan Google, son zamanlarda satın alma işlemleriyle gündeme çok sık gelmeye başladı. Google’ın son satın aldığı firma ise SlickLogin oldu. SlickLogin, sesli olarak hesaplara girme üzerine çalışan üç kişilik ufak bir şirket diyebiliriz. Fakat son dönemlerde sesli sistemlerin popüler olmasıyla birlikte Google, kendi hizmetlerinde kullanmak üzere bu firmayı satın aldığı düşünülüyor.

SlickLogin’in resmi web sitesinde de satın alma ile ilgili bildirim bulunuyor. İki aşamalı doğrulama sistemini kullanıcılar için ilk olarak ücretsiz sunan SlickLogin, artık dev teknoloji şirketinin bünyesinde. Bakalım Google, SlickLogin’i hangi alanlarda kullanacak ilerlediğimiz günlerde hep beraber göreceğiz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons