Google İki Eklentiyi Mağazasından Kaldırdı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google İki Eklentiyi Mağazasından Kaldırdı

Tufan Yıldız
tarafından 23 Ocak 2014 Perşembe
Dünyanın en çok tercih edilen tarayıcı Google Chrome'da bulunan iki eklenti politika ihlali sebebiye kaldırıldı. Kaldırılan eklentiler haberimizin devamında.
 
google chrome logo amblem

Dünyanın en büyük arama motoru konumunda olan Google’ın tarayıcısı Chrome’da aynı şekilde dünyanın en çok tercih edilen tarayıcısı arasında yer alıyor. Bir çok kullanışlı eklentisi, güvenliği ve hızlı bir tarayıcı olmasından dolayı kullanıcıların tercih ettiği Chrome’da yer alan iki eklenti şikayetler üzerine kaldırıldı.

ADD To Feedly ve Twit This Page isimli iki eklenti, kullanıcıların izni olmadan, sanki o sayfada reklam varmış gibi reklam çıkmasını izinsizce sağlamaya başlamıştı. Hatta işi abartan bu iki eklenti Google’ın anasayasında bile reklam gösterme cürretinde bulununca Google mağazasından kaldırılıp, artık Chrome eklentisi olması engellendi. Google’ın kullanıcıların şikayetlerini dinleyip inceleyerek kaldırdığı bu iki eklenti yüzünden hala sizlerde sayfalarda reklamlar görebiliyor olabilirsiniz. Chrome eklentileri aranızda bu iki eklentinin olup olmadığını kontrol etmenizi öneriyoruz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons