Google Inbox Nedir | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google Inbox Nedir

tarafından 30 Ağustos 2016 Salı

 

Google Inbox Nedir

 

Google-Inbox-Nedir

Gmail ekibi tarafından ele alınan ve yenilikler ile geliştirilen bu araç kullanıcıların daha rahat etmesine yardımcı olmaktadır. Bütün e posta adresleriniz de düzeninizi sağlamak epey zor olmaktadır. Google ınbox’un güzelliği de sizin daha derli toplu bir şekilde işlem yapmanıza katkıda bulunarak düzeninizi koruyor. Inbox’da aklınıza gelebilecek her şey etkindir. Örneğin kişileriniz, etiketleriniz, verilerinizi, ek hesaplarınız gibi size özel olan her şey çok ince bir şekilde düşünülerek muhafaza edilmektedir. Kullanıcılar doğal olarak alıştıkları gmail’den hemen vazgeçmek istemezler. Bunun için ınbox’a geçmeden önce biraz düşünürler.

Kafalarını karıştıran sorular ile derin düşüncelere dalarlar. Fakat güzel olan gmail’de güzel olan ınbox’da da var olması ve aynı anda çalışmasıdır. Bu yüzden Google ınbox nasıl kullanılır sorusunu merak edenlere tek cevabımız gmail sitemi ile aynı şekilde ilerlemektir. Burada sadece tek fark verilerinizin daha iyi şekilde korunması ve saklanmasıdır. Google ınbox’u güvenle kullanabilirsiniz. Google ınbox’u oldukça faydalı olduğundan tüm e-postalarında güvenle kullanabilirsiniz. Bu eklentiyi Google chrome mağazalarında edinebilirsiniz. Google ınbox aynı zamanda gmailin yerini alacak bir ara yüzdür. Şuan için beta aşımında olduğu için popülerliği söz konusu değildir.

Yakın zamanda Android işletim sistemlerinde de yerini alacak ve telefonunuzda bu uygulamadan yararlanabileceksiniz. Google ınbox, Google now ve Google maili anımsatan bir uygulama olacaktır. Burada size özel davetiyeler olacak. Özellikle ınbox şu gelişme üzerinde çalışmalara katıldı. Diyelim ki yurt dışına için bir uçak biletini önceden hazırlattınız bunu inbox size saati ve tarihi geldiğinde bildirim şeklinde hatırlatacak. Aynı şekilde doğum günlerinizde de sizi hatırlatarak size bu tür sürprizleri yapmaya devam edecektir. Google ınbox en yakın zamanda popülerliğine damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons