Google Kendi Mağazasını Açmayacak | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google Kendi Mağazasını Açmayacak

Can Devecioğlu
tarafından 27 Şubat 2013 Çarşamba
Artan ürün sayısı ve yükselen satış rakamları sebebiyle ortaya atılan Google kendi satış mağazasını açacağı iddialarının doğru olmadığı Google tarafından yapılan bir açıklama ile netlik kazandı.
 

Bir süre önce Google, Kendi Satış Mağazalarını Açmanın Hazırlığında başlıklı haberimizde dile getirdiğimiz Google’ın kendi mağazasını açma planlarının şimdilik düşünülmediği Google tarafından yapılan bir açıklama ile netleşti. Giderek artan ürün sayısı ile ufak ölçekli bir mobil akıllı telefon ve tablet bilgisayar üreticisi şeklinde adlandırabileceğimiz Google’ın, her biri kendi alanında önemli satış rakamlarına ulaşmış cihazları mevcut. Çeşitli markalar ile anlaşmaya varılarak Nexus ismiyle satışa çıkarılan ürünlerin yer alacağı bir satış mağazasının Google tarafından açılacağı iddia edilmişti ancak Google bu iddiaları adeta yalandı.

Google tarafından gelen açıklamada, kullanıcıların Google ürünlerini denemeye gereksinim duymadığı, internet üzerinden satışın ve karşılaştırmanın çok daha kolay olduğu vurgulandı. Kısa bir süre içerisinde böyle bir mağazanın açılmayacağı özellikle vurgulandı. Mobil sektörün en önemli oyuncusu Apple’ın, farklı bölgelerde açtığı mağazalar sayesinde satış rakamlarını sürekli yükselen bir trend içerisinde tuttuğu bilinen bir gerçek. Anlaşılan o ki Google bu şekilde bir satış ve pazarlama stratejisini tercih etmeyecek.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons