Google Mobil Aramaları Yeniliyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google Mobil Aramaları Yeniliyor

Ufuk Atılgan
tarafından 1 Mart 2015 Pazar
Google yeni arama algoritmaları üzerinde çalışma yaparak mobil cihazlar üzerinden arama yapan kullanıcılara mobil destekli sonuçlar getirmeye hazırlanıyor.
 

Google’ın yarattığı yeni projesi ile birlikte mobil internet kullanıcıları artık daha işlevsel sonuçlara ulaşacaklar. Google’ın açıklamasına göre, yakın tarih içerisinde Google arama motoru kullanılarak yapılan aramalarda mobil cihazlar için mobil platform odaklı sonuçlar getirilecek.

Yeni sistem ile birlikte mobil kullanıcılar cihazları üzerinden daha rahat görüntülenebilir sitelere doğrudan erişebilecekler.

Şirketin açıklamalarına göre, yeni düzen 21 Nisan tarihi ile birlikte tablet bilgisayarlar ve akıllı telefonlar için aktif hale getirilecek. Google’ın yeni algoritması artık içerikleri daha hızlı şekilde tarayarak cihazlara göre sonuç odaklı arama sonuçları getirecek.

Diğer yandan Google ilginç bir yeniliğe daha imza atıyor. Mobil uyumluluk testi sayfası üzerinden cihazların sitelere ait performanslarına ulaşabilmeleri mümkün oluyor.

Google’ın bu yeni hizmeti ile birlikte algoritmaların daha başarılı şekilde çalışması bekleniyor.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons