Google nin Sayısız Avantajları | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google nin Sayısız Avantajları

tarafından 3 Eylül 2016 Cumartesi

 

Google nin Sayısız Avantajları

 

googlenin-sayisiz-avantajlari

Genellikle hepimizin açılış sayfası Google ana sayfasıdır. Madem açılış sayfamız Google, bir tıklama ile mailimize ulaşmak kolaylığı varken mail adresimiz neden Google olmasın. Bu yüzlerce avantajından sadece bilinen biri. Özellikle günlük hayatımızı kolaylaştıran, internet ortamında çok rahat edeceğimiz Google’nin avantajlarından bahsedeceğiz bu yazımızda. Google Dokümanlarla ve Google Drive sürücüsü ile dokümanlarınız istediğiniz her yerde elinizin altında. Siz hala dokümanlarınız için flaş bellek yanınızda mı taşıyorsunuz yoksa? Sakın “Evet” demeyin. Kaybolma, bozulma ve virüs bulaşma ihtimali olan flaş bellekleri belki çok büyük çaplı arşivleriniz için Örneğin film, müzik, video yahut gerekli bazı programlarınız için taşımanız gerektiğini söylemeye gerek bile yok.

Geçenlerde acil olarak kimlik fotokopime ihtiyacım olmuştu bir gün de bilgisayar sertifikama; Google hesabıma yüklediğim bu belgelerime kolayca ulaşarak işimi hallettim. Kimlik hadi neyse sertifika için eve gidip tekrar geri dönmem işimi hayli zora sokacaktı. Şu an ise yeni doğmuş kızıma bir gmail hesabı açtım. Her defasında farklı işlerle uğraşmak ve yorulmak zorunda kalmadan fotoğraflarını ve videolarını ara ara bu yolla oraya yüklüyorum. Kızım, ilerde büyüdüğünde onun için güzel bir arşiv ve sürprizle karşılaşacak. Bunun onu gerçekten çok mutlu edeceğine eminim. Dokümanlarımız ister yazı, ister resim, isterse video yahut herhangi bir şey olsun dilediğimiz yerden ulaşabilmek için Google’ de mutlaka bir platform bulunmaktadır. Artık senkronizasyon edilmiş tarayıcı bilgilerinizle, başka cihazlarda oturum açtığınızda sık kullanılanlarınız karşınızda oluyor ve onlarca hesap ismi ve şifreyle uğraşmak zorunda da kalmıyorsunuz. Google, hakikaten hayatımızı internet ortamında bayağı kolaylaştırmıştır. Özellikle en tercih edilen arama motorudur ve Chrome tarayıcısını kullanmayan hemen hemen yoktur. Madem hayatımıza girmiş; Google’ nin sayısız avantajlarından yararlanmak akıllıca olmaz mı?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons