Google Pay Mayıs Ayında Tanıtılacak | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google Pay Mayıs Ayında Tanıtılacak

Arman Emyan
tarafından 27 Şubat 2015 Cuma
Google'ın mobil ödeme sistemi Google Pay Mayıs ayında Google I/O etkinliği kapsamında duyurulacak. Hizmet ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor.
 

Google, Mayıs ayında ABD’nin San Fransisco şehrinde yazılım geliştiricileri ile birlikte özel olarak gerçekleştireceği I/O etkinliğinde Google Android, Chrome, Chrome OS, Google API’leri, Google Web Toolkit, App Engine gibi açık kaynak kodlu olarak geliştirilen web ve mobil tabanlı uygumaları konu alan pek çok teknik sunum ve tartışma yer alacak.

I/O etkinliklerinde teknoloji dünyasını her yıl şaşırtmayı başaran Google’ın bu yıl için hazırladığı sürprizler arasında ise Google Pay yer alıyor.

Google Pay hakkında şimdilik çok fazla detay bulunmuyor. Mayıs ayında tanıtımı kesinleşen bir yazılımsal altyapı dışında bir bilgi mevcut değil. Apple Pay ve Samsung’un bu sektördeki hamlelerine karşılık ne tür ataklar geliştireceği henüz bilinmeyen Google Pay’in temelinde fiziksel olarak alışverişlere kolaylık sağlaması yer alacak.

Play Store üzerinden de alışveriş yapabileceğiniz bu servis sayesinde ödeme seçenekleriniz arasına ilginç bir alternatif koymuş olabileceksiniz.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons