Google Play Store Uygulamasını Akıllı Telefonuma Neden İndir meliyim | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google Play Store Uygulamasını Akıllı Telefonuma Neden İndir meliyim

tarafından 3 Eylül 2016 Cumartesi

 

Google Play Store Uygulamasını Akıllı Telefonuma Neden İndir meliyim

 

google-play-store-uygulamasini-neden-telefonuma-indirmeliyim

Dünya’nın en çok tanınmış oyun uygulama sitesi Google play store’yi bilmeyen yoktur. Oyun ve oyun güncellemesi için en gelişmiş platforma sahip olan bu uygulama Android uyumlu cihazların tümünde hemen hemen bulunmaktadır. Bu uygulama eğer telefonunuzda ekli değil ise mutlaka bu uygulamayı en yakın zaman diliminde akıllı telefonlarınıza indirmeniz doğru olacaktır. Uygulamalarda her türlü geniş çaplı oyunlar ile karşılaşmanız ve bunu tamamen ücretsiz bir şekilde Google play store yöntemi sayesinde indirmeniz mümkündür. Oyun eğlenceniz de sınırsız bir uygulama ve özelliklerinden yararlanma şansını yakalayabilirsiniz. Bu yüzden teknolojinin göz bebeği olan oyunların güncel yaşantımızda yeri ve önemi oldukça büyüktür. Bunu mutlaka değerlendirmeli ve o uyumu yakalayarak dilediğiniz kadar oyun indirebilirsiniz.

Akıllı telefon ve android uyumlu tablet ve cihazların bu uygulamadan yaralanması mümkündür. Canınız sıkıldı oyun mu oynamak istiyorsunuz? Hangi uygulamayı indireceğinizi tam olarak bilmiyorsunuz. Yazılımına güvendiğiniz bir kaynak ile oyun indirmek ve güvenli bir şekilde herhangi bir ücret sizden talep etmeyen Google play store’yi bir an önce keşfetmenizi temenni ediyoruz. Google play store uygulamasını akıllı telefonuma neden indirmeliyim sorusu ile oldukça fazla karşılaşmaktayız. Bu uygulama virüs bulaştırmayan tamamen ücretsiz bir uygulama platformudur. Ücrete tabi tutulan oyun uygulamalarında bulunmaktadır. Tabi ki sizler bu uygulamaları ücretsiz de edinebilirsiniz. Zaten platformda her bütçeye uygun, satın alınabilir, ücretsiz oyunlarında olduğu bir işletim sistemidir.

Bunu keşfederek en güzel uygulamaları ,özellikle oyun alanında son yeni oyunları indirebilir, akıllı telefonlarınız da eğlence dolu vakitler geçirebilirsiniz. Uygulamayı eğer telefonunuzda olsun istemiyorsanız aynı şekilde android cihazlarınızın ayarlar sekmesinden kaldır diyerek bu uygulamayı kaldırabiliyorsunuz. Fakat daha önce indirdiğiniz oyunlar ve kazandığınız puanlarda kaldırma işleminden sonra sıfırlanacaktır. Bunu bilerek hareket etmelisiniz. Uygulamayı kaldırmak yerine telefonunuza ağır gelen uygulamaları kaldırabilirsiniz. Örneğin telefonunuzda donma, yavaşlama ve benzeri durumlar varsa indirdiğiniz oyun uygulamasını kaldırmak bu sorunlarında ortadan kalktığına şahit olacaksınız. Google play store uygulamasının oyun için de hasal özelliklere sahip olduğunu, hatta eğlenceli dakikaları gelişmiş oyun sürümleri ile gerçekleştireceğinizi düşünüyoruz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons