Google Play’de En Çok Satılan Uygulamalar | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google Play’de En Çok Satılan Uygulamalar

tarafından 1 Eylül 2016 Perşembe

 

Google Play’de En Çok Satılan Uygulamalar

 

gogle-play-en-cok-satan-uygulamalar

Android ve İOS işletim sistemlerini kullanan akıllı cep telefonu, tablet gibi mobil cihazlar için özel olarak geliştirilen uygulama mağazası Google Play’de yok yok! Birbirinden eğlenceli mobil uygulamalara Google Play üzerinden ulaşabilirsiniz. Film, oyun, program, yazılım, kitap gibi kullanmanız gereken birçok paket ücretli ve ücretsiz kategorilerinde Play mağazalarında sizi bekliyor. Kullanıcılar tarafından en çok beğenilip mobil cihazlara indirilen Google Play uygulamalarından bahsedelim. Play Store’a girdiğinizde menüden Uygulamalar’ı seçerek en popüler olanları görebilirsiniz. WhatsApp, Instagram, Messenger, Facebook, Retrica, Skype, Snapchat, Line, Viber, Twitter, Google Çeviri, Swarm, Periscope, Foursquare, BİP, El Feneri, Haritalar ve Navigasyon, Spotify Music, Prisma, Vodafone, Adobe Acrobat, Yandex, Turkcell, Sahibinden gibi başlangıç kitleri en popüler ücretsiz uygulamalardan.

En çok satın alınan oyunlar arasında Farm Heroes, Candy Crush Saga, Drive Ahead, sosyal uygulamalar arasında Onedio, Tumblr, LinkedIn, WPS Office geliyor. Online fotoğrafçılık uygulamaları ile çektiğiniz fotoğraflara binlerce efekt, gölge ve düzenleme yapabiliyorsunuz. Youcam Makeup, B612, Candy Camera gibi popüler fotoğraf düzenleme programları da çok satılıyor. İnternet tarayıcıları, antivirüs programları, el feneri, Google Drive, Google Çeviri, Dropbox, Outlook, Kim Arıyor, duvar kağıtları ve binlerce uygulama çeşitli kategorilerde Google Play müşterilerini bekliyor. Google Play’da en çok satılan uygulamalar güncel olarak bunlar. Sosyal medya uygulamaları bu listenin en başında yer alıyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons