Google, Popüler Mobil Uygulaması Bump'u Satın Aldı! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google, Popüler Mobil Uygulaması Bump’u Satın Aldı!

Tufan Yıldız
tarafından 18 Eylül 2013 Çarşamba
Mobil platformların başarılı dosya transfer uygulaması Bump, Google tarafından satın alındı. Satın alımıyla ilgili detaylar haberimizin devamında.
 
google bump

Dünyanın en büyük arama motoru konumunda olan Google, mobil platformların popüler kablosuz dosya transfer uygulaması Bump’u satın aldı. İki cihazın birbirine tokuşturulması sonucunda dosya transferi gerçekleştiren Bump, kısa sürede uygulama marketlerde 100 milyonu geçik indirilme sayısına ulaşmıştı.

David Lieb’in Bump’un resmi bloğundan yaptığı açıklamayla uygulamanın Google tarafından satın alındığını duyuruldu. Ayrıca yapılan duyuruda satın alma işlemi ile ilgili herhangi bir ücret belirtilmedi. Google cephesinden gelen açıklama ise uygulamanın kullanımında hiç bir değişikliğin yapılmayacağı ve uygulamanın halen ücretsiz olarak uygulama marketlerde yerini alacağını yönünde. İlerlediğimiz günlerde satın almayla ilgili detaylar ortaya çıktıkca sizlere bildirmeye devam edeceğiz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons