Google Softcard'ı Satın Aldı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google Softcard’ı Satın Aldı

Ufuk Atılgan
tarafından 25 Şubat 2015 Çarşamba
Giderek yükselen mobil ödeme pazarında yerini almaya çalışan şirketlerden hamleler gelmeye devam ediyor. Ünlü arama motoru Google'da mobil ödemeye yatırım yapanlar arasında yerini aldı.
 

Apple Pay ile hareketlenen mobil ödeme dünyası gelişmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda mobil pazara LoopPay ile ortak olarak giriş yapan Samsung’tan sonra Google’da bu pazardaki yerini almış oldu.

9to5google sitesinin yayınladığı habere göre, internetin dev isminin son yatırımı Softcard şirketi oldu. Sürekli olarak satın almalar ile ilgili haberlerle gündemde olan Google, giderek yaygınlaşan ve popülerleşmeye başlayan mobil ödeme pazarına Softcard’ı satın alarak giriş yaptı.

Yayınlanan açıklamalara göre, Google Wallet hizmeti çerçevesinde ABD’nin en büyük operatörü olan AT&T, Verizon Wireless ve T Mobile’ın yanısıra Softcard ile büyük bir ortaklığa imza atıldığı söylendi.

Yapılan anlaşmalar sonucunda ödeme konusunda Android kullanıcılarının daha fazla yararlanabileceği belirtildi.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons