Google Sonuçları Renklenebilir | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google Sonuçları Renklenebilir

Arman Emyan
tarafından 24 Şubat 2015 Salı
Mobil cihazlar üzerinden Google'da yaptığınız aramalar sonucunda artık mavi, siyah ve yeşil dışında yeni renkler de görebileceksiniz.
 

Dünya üzerinde en fazla kullanılan ve insanların tüm SEO çalışmalarını kendisi için düzenlediği arama motoru Google’ın mobil dünya için çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Google’ın yeni gelişmeleri arasında mobil sürümünde yakın bir zaman içerisinde kullanıcılara sunacağı görsel bir detay ile ilgili. Yeni elde edilen verilere göre, Google’da Chrome üzerinden yapmış olduğunuz aramaların sonuçları artık daha renkli bir hal alacak.

Eskiden yalnızca yeşil, siyah ve mavi olan renklere yenileri eklenerek kullanıcıya daha canlı bir ortam sunulacak.

Şu an test aşamasında olan bu yeniliğin gri yazıları çizgiler ile siyah yazılardan ayırdığı gözüküyor. Grinin yanı sıra Google’ın kendi renkleri içinde yer alan mavi, yeşil, sarı ve kırmızının da arama sonuçlarında karşınıza gelmesi mümkün gibi gözüküyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons