Google TV Reklamlarına Geçiyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google TV Reklamlarına Geçiyor

Ufuk Atılgan
tarafından 29 Mart 2015 Pazar
Google, TV dünyasında da yerini almak için kişiye özel TV reklamları projesine geçmeye hazırlanıyor.
 

Google’ın bizlere sunmuş olduğu her hizmet aslında bizlerden veri toplayarak hareket ediyor. Toplanılan bu veriler Google’ın yeni çalışmalarına yön verirken, reklam açısından da insanlara katkı sağlayabiliyor. Google verileri toplama işlemlerini genel olarak Google Chrome, Gmail, YouTube ve Maps hizmetleri üzerinden sağlıyor.

Google’ın yeni hedefi ise kişiye özel TV reklamları yayınlayabilmek. İnternet mecralarında gezinirken Google’ın bizim için yayınlamış olduğu özel reklamların aynısını televizyon izlerken de sunması yakın bir zaman içerisinde mümkün olabilir. Proje şimdilik Kansas City’de hayata geçirilmiş durumda ve yalnızca yerel reklamlar yayınlanıyor.

Bu kanallarda reklam vermek isteyenler, reklamlarının gösterilme sayısını belirleyebilecek ve buna bağlı olarak ücret ödeyecekler. Google ile birlikte artık istediğiniz kanalda istediğiniz sayıda reklamı yayınlatabileceksiniz. Projenin ne şekilde ilerleyeceğini hep birlikte göreceğiz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons