Google Yeni Algoritmalarını Yayınlayacak | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google Yeni Algoritmalarını Yayınlayacak

Ufuk Atılgan
tarafından 30 Mart 2015 Pazartesi
Google arama motoru üzerinde güncellemeler yaparak algoritmalarını değiştirmeye devam ediyor. Yeni güncelleme ile birlikte mobil siteler atağa geçecek.
 

Mobil cihazlar ile internet üzerinde gezinirken pek çok sayfanın mobil uyumlu olmaması sebebiyle büyük sıkıntılar yaşayabiliyoruz. Kullanıcılar açısından büyük sıkıntı yaşatan bu tür sitelerin daha iyi bir tasarıma sahip olması ve mobil uyumlu olması konusunda insanları teşvik etmek adına Google yeni bir algoritma üzerinde çalışıyor.

21 Nisan tarihinde hayatımıza giriş yapacak olan bu yeni algoritma ile birlikte artık mobil uyumlu olarak optimizasyon çalışmaları yapılan siteler arama sonuçlarında en üst sıralara yerleşecek. Böylelikle insanlar internet sitelerini mobil uyumlu yapmak için uğraşmak durumunda olacaklar.

Kullanıcı aramalarını masaüstünden ya da mobil cihazlar üstünden yapmanız ise durumu değiştirmeyecek. Google her iki arama sonuçlarında da mobil siteleri kullanıcılara gösterecek.

Tüm Google arama sonuçlarında büyük bir etki yaratacak olan bu algoritma, özellikle internet üzerinde markasını tanıtmaya çalışan firmaları derinden etkileyecek gibi gözüküyor. Güncelleme sonrasında arama sonuçlarında şaşırtıcı sonuçlar görebiliriz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons