Nexus 5'in Teknik Özellikleri Sızdırıldı! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Nexus 5’in Teknik Özellikleri Sızdırıldı!

Tufan Yıldız
tarafından 31 Ekim 2013 Perşembe
Son zamanlarda teknoloji gündemine sızıntı haberleriyle gündeme gelen Nexus 5'in teknik özellikleri gün yüzüne çıktı. Cihaz ile ilgili detaylar haberimizin devamında.
 

Teknoloji dünyasının merakla beklediği Nexus 5’e ait teknik özellikler sızdırıldı. Yakın bir zamanda tanıtılması beklenen cihaz ile ilgili bir çok dedikodu gündeme gelmişti. Ayrıca geçtiğimiz günlerde Nexus 5’e ait kutu kılavuzu internette sızdırılmış ve cihazın teknik detayları neredeyse tamamen gün yüzüne çıkmıştı.

Kanada’lı operatör WIND, resmi Facebook hesabı üzerinden cihaza ait teknik özellikleri belirten bir tabloyu yanlışlıkla paylaştı. WIND, yanlışlıkla paylaştığı tabloyu kısa sürede kaldırmış olsada iş işten geçmiş oldu. Böylece Kanada’lı WIND, Nexus 5’in teknik özelliklerini tamamen gün yüzüne çıkartmış oldu. Sözü fazla uzatmadan paylaşılan tabloyla sizleri başbaşa bırakalım.

Nexus 5 Teknik Ozellikler

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons