Shazam Android İçin Lite Sürümünü Yayınladı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Shazam Android İçin Lite Sürümünü Yayınladı

tarafından 4 Eylül 2016 Pazar

 

Shazam Android İçin Lite Sürümünü Yayınladı

 

shazam-android-icin-lite-surumu

Özellikle donanım açısından düşük kalan android cihazlar için, Lite adında alternatif uygulamalar gelmeye devam ediyor. Son olarak popüler müzik bulma uygulaması olan Shazam’da, Android telefonlar için Lite sürümünü yayınladı. Fiyatları ucuz olan android telefonların, donanım açısından da sınırlı olduğu biliniyor. Hal böyle olunca da, popüler telefon uygulamaları bu tip android cihazlar için Lite adı altında, tıpkı androidlerdeki gibi uygulamanın ana özelliklerinden kırparak, daha ufak boyutta uygulamaları yayınlıyor.

Bu uygulamaların arasına şimdi de Shazam Lite uygulaması eklendi. Yakın zamanda Messenger Lite sürümünün yayınlanmasının ardından, Shazam da bir açıklama yaptı ve Shazam Lite adlı düşük boyuttaki uygulamasını, Google Play Store’da yayınladı. Android cihazlarda sorunsuz bir giriş yapılabilmesi için gliştirilen Shazam Lite ise, 1 MB’lık boyutu ile oldukça kullanılır bir uygulama haline gelmiş durumda. Şarkı bulma programı olan Shazam’ın Lite sürümünde ise, sosyal ağlar ile senkronize olma özelliği bulunmuyor. Shazam Lite kullanıcıları, uygulamayı sadece şarkı bulmak için kullanabilecekler. Ayrıca programı sadece şarkı bulmak için kullanan üst seviye telefon kullanıcıları da, bu programı ufak boyutu nedeniyle tercih edebilir.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons