YouTube'dan 4 Farklı Açıdan Video Seyretme Özelliği Geliyor! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

YouTube’dan 4 Farklı Açıdan Video Seyretme Özelliği Geliyor!

Mutlu Şen
tarafından 6 Şubat 2015 Cuma
Dünyanın en büyük video sitesi olan YouTube, yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Ziyaretçilerine 4 farklı açıdan video seyrettirecek olan hizmet şuan için sadece test aşamasında.
 

Son günlerde adını sıkça duyurmayı başaran YouTube,her zaman olduğu gibi yine bizleri şaşırmaya devam ediyor.Daha önce de farklı işlevlerde hizmet sunan YouTube,ileri de daha da başarılı olacağının sinyallerini veriyor gibi,isterseniz haberimizin detayına geçelim.

youtubelogo
Geçtiğimiz günlerde GIF paylaşımı,Çevrımdışı Video İzleme,360 derecelik video izleme,Music Key gibi başarılara imza atan YouTube,bu seferde 4 farklı kamera seçeneği ile video seyretme imkanı sunacak.Henüz yeni olan bu özellik çok az nadir videolarda bulunmaktadır,alttaki linkte 4 farklı açıdan çekilmiş bir video seyrettireceğim size,gerçekten çok güzel bir duygu hissettiriyor.YouTube bu özelliği ilk olarak YouTube Music Night etkinliğinde şarkı söyleyen Madilyn Bailey’in sahnesinde deniyor.Başarılı bulduğumuz Youtube’nin bu çalışmasını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Arkadaşlar peki biz nasıl yapacağız diye sormayın,şuanda geliştirme aşamasında olan bu işlev belirli kişi veya kişilerce denenmektedir.Merak etmeyin ileride eminim herkesçe kullanıma açılacaktır.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons