3. Parti Sarj Cihazı Bir Can Daha Aldı! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

3. Parti Sarj Cihazı Bir Can Daha Aldı!

Efecan Müftüoğlu
tarafından 20 Aralık 2013 Cuma
Halk arasında çakma şarj aleti diye tabir edilen 3. parti şarj cihazı yine can aldı. Yapılan müdahalelere rağmen genç adam kurtarılamadı. Detaylar haberimizin devamında.
 

Apple’ın yoğun çabalarına rağmen satışı hala daha devam etmekte olan, binlerce kişi tarafından hayati risk taşıyan 3.parti şarj cihazları ile ilgili kötü haberler gelmeye devam ediyor.

Daha önceleri defalarca karşılaşımıza çıkan, insanların ölmelerine neden olan ve halk arasında ”çakma” şarj aleti olarak bilinen 3.parti şarj cihazları çoğu zaman insanlar için çok tehlikeli haller alabiliyor. Bunun en son örneği ise Tayland’da karşımıza çıktı. 28 yaşında ki iPhone 4S kullanıcısı  cihazı ile şarjda iken uğraşıyordu. Bir anda elektirik akımına kapılan genç yapılan tüm müdahelelere rağmen hayatını kaybetti. Hayati önem taşıyan bu durum böylelikle tekrar gündeme geldi.

Ölümlerin bu derece fazla olmasının nedeni, 3.parti şarj cihazlarının yeterince dayanıklı ve kaliteli olmaması. Dayanıklı yapıda olmayan bu şarj cihazları kimi zaman elektirik kaçaklarına neden olup telefonlara zarar veriyor, kimi zaman ise bu tarz ölümlere sebeb olabiliyor.

TechGriff ailesi olarak umuyoruz ki bu konuda gerekli önlemler alınır ve tekrar yaşanması engellenir.

soru-isareti-1 Sizde 3. parti şarj cihazı kullanıyor musunuz?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons