30 Metre Uzaklıktan Görebilmenizi Sağlayan Lens | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

30 Metre Uzaklıktan Görebilmenizi Sağlayan Lens

tarafından 20 Mart 2016 Pazar

 

30 Metre Uzaklıktan Görebilmenizi Sağlayan Lens

Kanadalı olan bir doktor Gareth Webb’in CEO görevini yapmış olduğu Ocumetics Techology şirketi içerisinde üretilmekte olan biyonik süper lensler, sizlerin görüş mesafesini oldukça yüksek derece de arttırıyor. Yapılan testlerden de başarılı bir şekilde geçmeyi başarmıştır. Lesnler günümüz de son derece sıradan bir teknolojinin nimetleri olarak kabul edilmektedir. Hatta bazı kişiler de lensleri sadece farklı renkteki gözlere sahip olmak amacı ile kullanmaktadırlar.

Lens-özellikleri
Artık Lensleri Rahatsızlıklarda Kullanmayacağız!

Lens kullanımı çoğunluk olarak gözünde çeşitli rahatsızlık olan insanlar tarafından tercih edilmektedir. Ocumetics Techonology Corp. Şirketinin ta olarak 8 senelik bir çalışma sonucunda üretmeyi başarmış olduğu bu lensler, çeşitli çizgi filmlerde olduğu gibi normal bir görüş bölgesindeki mesafeyi oldukça uzaktaki objeleri yakına getirebiliyor ve hatta bazı durumlarda tahmin edemeyeceğiniz kadar ufak nesneleri dahi büyültebiliyor. Katarakt ameliyatına oldukça benzemekte olan basit bir metot yardımı ile 8 dakika gibi ufak bir zaman diliminde sahip olabileceğiniz bu lens için öncelikle gözünüzde aynı işlevi yerine getirmekte olan mini bir lens alınmaktadır.

10 Saniyede Yapay Lens Algılanıyor!

Bu işlemden sonra yapay lens göze takılıyor ve tam 10 saniye gibi kısa bir süre içerisinde asıl lens gibi göz tarafından kabul ediliyor ve görme ile ilgili çeşitli sorunlar ortadan tamamı ile kaldırılıyor. Ayrıca bu lensi ilk takmanızdan itibaren tam olarak 3 kat daha iyi görme olanağı sağlamaktadır.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons