Akıllı Telefon Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Akıllı Telefon Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

tarafından 7 Eylül 2016 Çarşamba

 

Akıllı Telefon Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

 

akilli-telefon-alirken-dikkat-edilmesi-gereken-kurallar

Son zamanlar herkesin elinden düşüremediği akıllı telefonların ne kadar hızlı tüketildiğini görmekteyiz. Bunun nedeni herkesin bilgisayardan çok bütün işlerini telefon yöntemi ile halletmelerin den kaynaklanmaktadır. Akıllı telefon almak fazlalaştıkça yeni model ürünlerinde fazlalaştığını görmekteyiz. Bu nedenle telefon aldığımız zaman modeline, kalitesine ve kullanılabilir özelliklerine dikkat etmek gerekir. Hiç kimse verdiği paranın boşa gitmesini istemez. Bugün piyasalarda en uygun akıllı telefonlar bile en az 650 civarı fiyat ile satılmaktadır. 650 bir ev kirası kadardır. Orta halli insanlar için küçümsenecek bir para değildir. Akıllı telefon almadan önce bunlara dikkat etmenizi sizlere tavsiye ediyoruz. Bunlar:

• Donanım gücü iyi olan bir telefon almak size uzun yıllar gider. Kolay kolay arıza vermez. İnternete girdiğiniz zaman sizin işlerinizde daha aktif olmanıza yardımcı olur.

• Megapikselin yüksek olması çekeceğiniz fotoğraflarda çözünürlülüğün daha iyi ayarlanmasına yardımcı olur. Özellikle facebook ve ınstagram gibi soysal medyalarda paylaşacağınız resimlerin görselliği ve kalite farkı olmalıdır. Bütün bunların sağlanabilmesi için ve sizin fotoğraflarda daha güzel çıkabilmeniz için bu önemli bir kuraldır.

• Telefonun dış görüntüsü kalite diye çığlık atabilmeli elinizdeki telefonun marka olduğuna herkes inanabilmelidir. Sıradan alacağınız bir telefona görüntü bozukluğu, resimlerde bulanıklaşma, ses ve efektlerde problem, mikrofonda sesin karşıya tam gitmemesi gibi sorunlar yaşar, iletişimde bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

• Telefonun çok ince olmasına değil, daha dayanıklı olmasına özen gösterin. Alacağınız telefonu koruma altına alabilmek için aldığınız kişiden özel kılıf isteyin. Bu kılıflar telefonlarınızın düşmesi durumlarında herhangi çizilme ve zarar görmesini engelleyecektir.

• Her zaman marka olan telefonları seçin. Gerekirse biraz fiyat farkı verin. Bunun sağlanması daha kaliteli donanımlı bir telefon özelliğini elde etmenize aracı olacaktır.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons