Alüminyum Sektöründe En Hızlı Çözümler | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Alüminyum Sektöründe En Hızlı Çözümler

tarafından 26 Temmuz 2017 Çarşamba

 

            Alüminyum profil sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan ve sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile birlikte tüm beklentilere karşılık verebilen Yavuz Metal, bu konudaki tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hızla büyümeye ve hizmet alanını genişletmeye devam etmektedir.

 

Otomatik Kepenk Ve Panjur Sistemlerinin Özellikleri:

 

Kullanışlı bir yapıya sahip olan ve üstün güvenlik sağlayan otomatik kepenk sistemleri garaj, fabrika, depo ve mağaza gibi birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Dış darbelere karşı dayanıklı bir yapıya sahip olan ve uzun ömürlü kullanım olanağı sunan otomatik kepenk sistemi, elektrik kesintilerinde manuel olarak açılıp kapanabilmektedir. Her türlü yapıya uyum sağlayabilen ve alanları hırsızlık riskine karşı korunmasında önemli bir yere sahip olan otomatik panjur sistemi, sağladığı yüksek ısı yalıtımı ile de enerjiden tasarruf etmenize imkan tanır.

 

Fotoselli Cam Kapı Sistemlerinin Faydaları:

 

Estetik görünümü ve sağlam yapısı ile son yıllarda kullanımı hızla artan fotoselli cam kapı sistemleri daha çok yoğun yaya trafiğinin olduğu alanlarda kullanılmaktadır. Algılama sistemi sayesinde kapıya biri yaklaştığında otomatik olarak açılan fotoselli cam kapı sistemi, sahip olduğu güvenlik donanımı ile de dikkat çekmektedir.

http://www.yavuzaluminyum.com/

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons