Amazon Sınırsız Bulut Depolama Alanı Veriyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Amazon Sınırsız Bulut Depolama Alanı Veriyor

Ufuk Atılgan
tarafından 28 Mart 2015 Cumartesi
Bulut depolama teknolojisi için yeni bir adım Amazon'dan geldi. Sınırsız veri depolama seçenekleri Amazon'un bulut hizmetlerine eklendi.
 

Bulut depolama hizmeti de vermeye başlayan Amazon, Cloud Drive adı verilen hizmetine büyük bir güncelleme yayınladı. Güncelleme ile birlikte sınırsız fotoğraf ve veri depolama hizmeti ekleyen Amazon, bu iki hizmet için de 3 aylık deneme sürümü yayınladı.

Yılda 11.99 dolar gibi uygun bir fiyata sınırsız fotoğraf depolama hizmeti alabilirsiniz. Cloud Drive, 59.99 dolara her şey dahil paketini de sizlere sunuyor. Bu paketi aldığınızda da fotoğraf ve diğer tüm veri tiplerini Cloud Drive ortamında depolayabiliyorsunuz.

Amazon’un attığı bu adım ile birlikte sınırsız depolama hizmeti veren iCloud Drive, Google Drive, Microsoft One Drive ve Dropbox gibi isimlerin arasında yerini almayı başardı.

Depolamayı veri tiplerine göre seçeneklere ayırması ile rakipleri karşısında bir adım öne geçen Amazon’un önümüzdeki günlerde bu platformu daha da güçlendirmesi bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons