Apple 1 Yıldır iWatch Üzerinde Çalışıyor İddiası | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple 1 Yıldır iWatch Üzerinde Çalışıyor İddiası

Can Devecioğlu
tarafından 13 Şubat 2013 Çarşamba
Son dönemlerde gündemden hiç eksilmeyen Apple'ın iWatch olarak isimlendirilen iOS işletim sistemli kol saati üzerinde 1 yıldır zaten çalışılıyor iddiasıyla akıllı saatler tekrar gündemimizde.
 

Son günlerde hakkında çokça söylentinin ortaya çıktığı iWatch, birkaç yıldır zaten gündemdeydi. Ancak son günlerde bu kadar sık gündeme gelmesi, ortaya atılan fotoğraflar ve hatta kutusuna dair fotoğrafların ortaya çıkması, iWatch iddialarını gerçeğe yaklaştırıyor. Mobilite ve spor amaçlı kullanımı daima önemseyen Apple’ın böyle bir hamle yapması pek mümkün görünüyor zira firma sürekli pazar payını arttırmayı ön planda tuttuğu için, mobil pazara yeni bir soluk geleceği de tartışılmaz.

Haberin kaynağı Bloomberg. İki farklı kaynaktan, iWatch’un üzerinde yaklaşık bir yıldır çalıştığını dile getiren kaynak, bu proje üzerinde Apple’ın basına kapalı bir tesisinde 100 farklı personelin ürün üzerinde çeşitli Ar-Ge ve geliştirme aşamalarını gerçekleştirdiği de iddialar arasında. Söylentiler tek taraflı olsa pek haber niteliği taşımazdı ancak dün ortaya çıkan Samsung’un Android işletim sistemli bir kol saati üzerinde çalıştığı iddialarını da bu haberle birlikte düşününce sanıyoruz ki mobil pazarın yeni ürün konsepti akıllı saatler olacaktır.

Cihazın çıkış tarihi veya lansmanı hakkında herhangi bir ipucu yok ancak yukarıda sizlerle paylaştığımız görselde yer alan cihaz kutusu ve cihazın kendisi birçok kaynakta farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarla uyuşuyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons