Apple, App Store'da Bulunan Uygulamaların Ekran Görüntülerini Onay Sürecine Sokacak | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple, App Store’da Bulunan Uygulamaların Ekran Görüntülerini Onay Sürecine Sokacak

Tufan Yıldız
tarafından 12 Ocak 2013 Cumartesi

 

Apple ürünlerini kullananların ortak problemi haline gelen App Store’daki uygulamaların ekran görüntüleriyle aynı çıkmamasına karşı Apple artık uygulama geliştiricilerine karşı bir önlem almaya karar verdi.

Apple, uygulama geliştiricilerinin gönderdiği uygulamalarda onay için beklettiği süreci artık uygulamanın ekran görüntüleri içinde uygulayacak. Uygulama geliştiricileri gönderdiği uygulamaları Apple tarafından onaylandıkdan sonra ekran görüntü resimlerini istedikleri gibi değiştirme imkanına sahiptiler. Şimdi ise Apple kullanıcılarının şikayetlerine kulak vermiş olmalı ki uygulamaların onay sürecindeki titizliği artık uygulamaların ekran görüntülerindede uygulayacaklar. Uygulama geliştiricileri istediği gibi istediği resmi artık uygulamanın ön izleme resmi olarak koyamayacak. Durum böyle olunca Apple müşterilerini sahtekarlığa karşı bir nebzede olsa korumuş olacak. Apple’ın daha öncelerden uygulamaya geçirmesi gereken bu sistemi geçte olsa uygulamaya başlaması sevindirici haber.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons