Apple CEO'su Tim Cook, Türkiye'de! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple CEO’su Tim Cook, Türkiye’de!

Tufan Yıldız
tarafından 5 Şubat 2014 Çarşamba
Tim Cook Türkiye'ye Geldi. Apple'ın CEO'su Tim Cook ile Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Çankaya Köşkü’nde görüştü. Detaylar haberimizin devamında.
 

Teknoloji devi Apple’ın CEO’su Tim Cook, ülkemize geldi. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Tim Cook, yapılan toplantı da 4 milyar dolar’lik Fatih Projesi konusunda da görüşmeler gerçekleştirdi.

Ayrıca Tim Cook’un ülkemizdeki açılacak olan mağaza açılışına katılacağı söylentiler arasındaydı. Fakat bu durum şuanda bilinmezliğini koruyor. Yakın zamanda açılışı yapılması beklenen mağazanın açılışına Tim Cook’un katılmayacağı söylentiler arasında. Fakat söylentilere göre Zorlu Centre’da açılacak olan mağaza henüz açılışa hazır durumda da değil.

Ayrıca Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 2 yıl önce Tim Cook’u ziyaret etmişti. Ziyaret esnasında Gül, Apple’da Türkçe klavye ile ilgili ricada bulunmuştu. Sonuç itibariyle Apple, Türkçe klavyeye önem vermişti. Konu ile ilgili Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Tim Cook’a teşekkür ederek, aynı hassasiyeti Apple ürünlerinin önemli özelliklerinden olan Siri’de de gösterilmesini gündeme getirdi.

soru-isareti-1 Tim Cook’un ülkemize gelmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons