Apple iOS İşletim Sistemli Kol Saati Üzerinde Çalışıyor Olabilir | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple iOS İşletim Sistemli Kol Saati Üzerinde Çalışıyor Olabilir

Tufan Yıldız
tarafından 11 Şubat 2013 Pazartesi
Günümüz teknolojisi ilerledikçe, şirketlerin giyilebilir teknolojilere yöneldiği aşikar. Söylentilere göre bu şirketlerden birtaneside Apple. New York Times'ın haberine göre Apple, akıllı saat üzerinde çalışıyor.
 

Günümüz teknolojisi ilerledikçe artık taşınabilir bilgisayar konseptide zaman içerisinde değişikliğe uğramaya başlıyor. Bir çok bilgisayar modeli, akıllı telefonun yanı sıra artık şirketler giyilebilir teknolojiler üzerinde çalışmalar yaptığını hemen hemen herkez bir kere olsada duymuştur.

Bu sefer Apple’ın iOS işletim sistemine sahip bir kol saati üzerine çalıştığı haberleri gündeme geldi. Amerika Birleşik Devletleri’nin New York Times gazetesinin haberine göre Apple, iOS işletim sistemli bir akıllı saat üzerine gizli bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Bu akıllı saat için aslında bir isim mevcut değil. Fakat tahminler iWatch üzerine yoğunlaşıyor. Tabii ki bunlar sadece söylentilerden ibaret. Fakat her ne kadar söylentide olsa geçtiğimiz günlerde Apple’ın giyilebilir teknolojiler alanında mühendisleri bünyesine katması bu söylentileri doğrularcasına.

Tabii bu haberler şuan için söylenti niteliğinde fakat bileğimize takılabilen akıllı saat teknolojisinin hayatımıza girmesi çok uzak bir zaman olmadığını belirtelim. İlerlediğimiz günlerde Apple’ın gerçek anlamda akıllı saat üzerinde çalışıp çalışmadığını hep beraber göreceğiz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons