Apple ios12’de Yeni Özellikler Yok | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple ios12’de Yeni Özellikler Yok

tarafından 5 Şubat 2018 Pazartesi

 

Apple ios12’de Yeni Özellikler Yok

Apple ios12’de Yeni Özellikler Yok başlığı altında sizlere bu konu hakkında bir çok bilgiyi sitemizde sunmaktayız.

Apple, uzun bir aradan sonra iOS 11 güncellemesiyle bug ve performans sorunlarıyla karşılaşmıştı. Bu problemlerin daha fazla devam etmemesini isteyen Apple’ın, bu yılki iOS 12 güncellemesiyle getireceği yeni özelliklerden vazgeçtiği belirtildi. Şirketin yeni özellikleri 2019’da yayınlayacağı söylendi. Apple mühendislerinin kalite ve güvenilirliğe odaklanacağı bildirildi.

Bloomberg ve Axios’da yer alan habere göre Apple yöneticileri, bu ay başında gerçekleştirdikleri toplantıda iPhone’lara gelecek yeni özelliklerin geliş zamanının ertelenmesi konusunda fikir birliğine vardı. Şirketin yeni getireceği özelliklerin başında yeniden tasarlanan bir ana ekran ve yeni bir algoritma bulunuyor. Bununla birlikte bir fotoğraf yönetim uygulaması ve araç içi kullanıcı arayüzleri gibi çeşitli özelliklerin de erteleneceği düşünülüyor.

Elbette bu özelliklerin iOS 12’yle gelmemesi güncellemeyi gereksiz ya da sıkıcı bir pozisyona sokmuyor. Zira iOS 12’nin en önemli özelliklerinden bir tanesi artırılmış gerçeklik özelliklerinin daha da genişletilmesi olacak. Bununla birlikte Apple’ın iOS 12 güncellemesi, şirket için prestij anlamında berbat geçen bir yılın da kapandığı anlamına gelecek. Zira Apple, bu sene kişilerin parolaları olmadan Mac’lere erişmesine ve mobil cihazları hacklemesine izin veren buglara ve bazı muazzam derecede kötü güvenlik açıklarına maruz kaldı. Bütün bunlar yalnızca 2017 son birkaç ay içinde oldu. Şirket, dördüncü çeyrek kazançlarını açıklamaya hazırlanınca, bazı analistler Apple’ın beklenenden düşük iPhone X satışlarını bildirmesini bekliyorlar (bazıları rekor gelir bekliyor).

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons