Apple, İstanbul Mağazası Tekrar Gündemde | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple, İstanbul Mağazası Tekrar Gündemde

Can Devecioğlu
tarafından 6 Şubat 2013 Çarşamba
Dünyanın önemli merkezlerinde yer alan Apple'ın satış mağazalarından bir tanesinin İstanbul'da açılacağı yönünde yeni iddialar mevcut. Söz konusu mağazanın yaz aylarında açılması bekleniyor.
 

Geçtiğimiz yıl kasım ayında Apple, Türkiye Mağazasında Çalışacak Elemanlar Arıyor başlıklı haberimizde Apple’ın 2013 yılı içerisinde açmayı planladığı satış mağazaları arasında İstanbul’da bir mağazanın olacağı yönünde çeşitli söylentileri sizlere aktarmıştık. Yine Apple’ın resmi internet sitesindeki eleman alımları bu sefer daha da detaylandı. Mağaza müdürü ve satış personeli gibi kademelerde eleman alınacağı yönünde bir sayfa hazırlayan Apple, Türkiye mağazası için 10 kişiden fazla bir kadro hazırlıyor gibi görünüyor. İngilizce’yi üst düzeyde konuşabilmek, Apple ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak ve yeni cihazlar hakkında öğrenmeye açık olmak gibi kriterler Apple’ın belirttiği şartlardan bazıları.

Satışa çıkan ürünlerin hemen ülkemize gelmesi ve yasa dışı ticaret yöntemlerinin engellemesi açısından oldukça önemli olan Apple Mağazaları, aynı zamanda Apple’ın Türkiye’yi önemsediği anlamına da geliyor. Söz konusu mağazanın konumu ve açılış tarihi henüz belli ancak büyük bir olasılıkla İstanbul Taksim’de açılacağı düşünülüyor. Açılış tarihi olarak ise yaz ayları işaret edilirken, 2013 yılı içerisinde faaliyete geçmesi bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons