Apple Ucuz iPhone Üretebilir | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple Ucuz iPhone Üretebilir

Tufan Yıldız
tarafından 9 Ocak 2013 Çarşamba

 
iphone-5-fotografi

Apple’ın ucuz bir telefon üreteceği haberleri daha öncedende piyasaya çıkmıştı fakat Apple herhangi bir ucuz iPhone üretmemişti. Şimdi ise yabancı kaynakların iddialarına göre yine Apple ucuz bir iPhone üzerinde çalıştığı haberi gündeme geldi. 

Yabancı kaynakların belirttiğine göre Apple alışıldığın aksine ucuz malzemeden üreteceği giriş seviyesindeki iPhone’larda metal ve cam yerine polikarbon malzeme kullanacağı ise haberler içinde. Ayrıca yeni giriş seviyesindeki üretilecek olan iPhone’un ekranı Apple’ın amiral gemisi olan iPhone 5’in 4 inç ekranından daha büyük bir ekrana sahip olacağıda söylentiler arasında ve Apple bu üreteceği yeni cihazda A serisi işlemci yerine Qualcomm’un Snapdragon işlemcilerine yer verecek. Apple’ın hep üst seviye telefon üreterek kaçırdığı orta seviye ve giriş seviyesindeki telefon kullanıcılarını da ellerinde tutmaya çalışma gibi bir planı olabilir fakat şunuda belirtmekte fayda var öncelerdende Apple’ın ucuz bir iPhone üzerinde çalıştığı haberleri gündeme gelmişti fakat haberler asılsız çıkmıştı. İlerleyen günlerde Apple’ın gerçektende ucuz bir akıllı telefonu piyasaya sürüp sürmeyeceğini ise hep beraber göreceğiz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons