Apple'dan Bir Heyet, Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül İle Görüştü | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple’dan Bir Heyet, Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül İle Görüştü

Zahid Tekbaş
tarafından 2 Şubat 2013 Cumartesi

 

Geçtiğimiz Mayıs ayı cumhurbaşkanımız Abdullah Gül silikon vadisine bir gezi düzenlemişti. İlk defa silikon vadisine tur düzenleyen cumhurbaşkanı olma özelliğine sahip Abdullah Gül, Çankaya Köşkü’nde Apple başkan yardımcılarından John Couch’unda bulunduğu bir heyeti misafir etti. Basına kapalı olarak yapılan bu görüşmede cumhurbaşkanımız Abdullah Gül’ün Apple’dan istekleri bulunmakta.

Abdullah Gül öncelikle iPad’lerde bulunan F klavye sorununu John Couch’a bizzat bildirmiş. Apple Store’ları Türkiye’de görmek isteyen cumhurbaşkanımız Abdullah Gül, ayrıca teknik servis desteğinin de ülkemizde Apple tarafından resmi bir şekilde bulunmasını istiyor. iOS cihazların ülkemize geç gelme konusuna da değinen Abdullah Gül’ün isteği Apple’ın Türkiye’yi A kategori ülkeler arasına alması. Umarız ki Apple tarafından bu istekler en kısa sürede uygulanır.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons