Apple’ın 3 Farklı Yeni iPhone Modeli Duyurucağı İddia Ediliyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple’ın 3 Farklı Yeni iPhone Modeli Duyurucağı İddia Ediliyor

Can Devecioğlu
tarafından 21 Ocak 2013 Pazartesi

 

Daha önce ucuz iPhone iddialarına Apple Ucuz iPhone Üretebilir ve Apple’ın Ucuz iPhone’unun Fiyatı Belli Oldu başlıklarında yer vermiştik. Üst seviye cihazları ile daima gelir grubu yüksek kesime yönelik cihazlarıyla tanınan Apple, Android cephesi ile rekbaeti kızıştırmak adına orta ve alt seviye ekonomik cihazlar üreterek pazardaki etkinliğini arttırmak istiyor. Buradan yola çıkarak ortaya atılan iddiaların en kuvvetlisi Apple’ın ucuz iPhone üretmek istediği yönünde doğuyor. iPhone mini gibi bir isimle satışa çıkması beklenen ürünler Apple tarafından açıkça yalanlanmıştı. Fakat şimdi China Times isimli bir Çin gazetesinin iddiası, bambaşka bir durumu gündeme getiriyor.

China Times’ın iddiasına göre Apple bu yıl sonuna kadar 3 farklı ve yeni iPhone modeli ile pazara giriş yapacak. Bunlardan ilki iPhone 5S, diğer iPhone Math isimli bir cihaz ve son olarak üçüncüsünün ismi hakkında bir bilgi verilmiyor. iPhone 5S ve iPhone Math’in özelliklerini detaylarına kadar veren China Times, iddiaları Apple’ın Çin’de üretimine başlattırdığı kamera lenslerini kaynak alarak destekliyor. 10 milyonun üzerinde yeni ve çeşitli kamera lensi siparişi veren Apple’ın bu lensleri söz konusu yeni iPhone modellerinde kullanacağını düşünen China Times’ın son iddiası da iPhone Math isimli cihazın ekranının 4.8 inç olacağı yönünde.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons