Apple'ın Ucuz iPhone'unun Fiyatı Belli Oldu | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple’ın Ucuz iPhone’unun Fiyatı Belli Oldu

Tufan Yıldız
tarafından 10 Ocak 2013 Perşembe

 
iphone-5-fotografi

Sizlere dün haberini yaptığımız Apple’ın giriş ve orta seviye bir iPhone üretimiyle ilgili gündeme yeni bir haber daha geldi. Apple’ın ucuz bir iPhone yapacağını belirten kaynak bu seferde fiyatı hakkında ortaya bir iddia attı.

Apple’ın maliyetlerden kısarak metal ve cam yerine polikarbon malzemeden üreteceği yeni iPhone’un işlemcisi A serisi yerine Qualcomm’un Snapdragon işlemcisi kullanacağı ucuz iPhone’un bir kaç detaylarından birisi. Apple’ın amiral gemisi iPhone 5’in Çin’de çıktığı ilk hafta 2 milyon adet satması Apple’ı cesaretlendirmiş olmalı ki düşük maliyetteki iPhone’u dar gelirli Çin’li vatandaşlara ulaştırmayı hedefliyor. Yeni çıkacak iPhone’un teknik özellikleri tam anlamıyla gün yüzüne çıkmasa bile fiyatlarından cihazın öyle devasa özelliklerde bir iPhone olmayacağı aşikar. Haberi yapan kaynağa göre yeni çıkacak iPhone’un fiyatı 99 dolar ile 149 dolar arasında değişkenlik gösterecek. Apple’ın ucuz bir iPhone üreteceği haberleri teknoloji gündemini kasıp kavururken Apple cephesinden konu ilgili açıklama yapmaması Apple’ın acaba gerçektende böyle bir cihaz üzerinde çalışıyormu sorularını doğrularcasına. İlerleyen günlerde gerçektende Apple böyle bir cihazı piyasaya sürüp sürmeyeceğini hep beraber göreceğiz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons