Başarıyı Hedefleyenlerin Tercihi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Başarıyı Hedefleyenlerin Tercihi

tarafından 4 Mayıs 2017 Perşembe

 

Başarıyı hedefleyen ve çıtayı yüksek tutanların tercihi olan Ankara dershane adresimiz, yüksek verim sağlayan eğitsel uygulamaları ve uzman öğretmen kadrosu ile öğrenci merkezli eğitim uygulamaları sunuyor. Bünyesinde sunduğu eğitim faaliyetleri ile başarıya giden yolu kısaltan ve hedefleri mümkün hale getiren adresimiz, http://ankaradershane.com/ sitesi ile eğitim faaliyetleri hakkında aydınlatıcı bilgiler sunuyor. Eğitim alanında kabul gören uygulamaları bünyesinde uygulayan dershane Ankara butik dershanecilik anlayışı ile bireyi öne çıkartan ve öğrenciyi merkeze alan uygulamalar oluşturuyor. Bu noktada öğrenci başarısı için tüm etkenleri değerlendiren ve bunun için rehberlik, öğrenci koçluğu uygulamaları ile beraber aile işbirliği uygulamalarına yer vererek eğitimde kaliteyi artırıyor.

 

Sınav başarısı odaklı ve okul derslerinde başarı odaklı anlayışıyla başarı basamaklarını hızlı çıkmayı sağlayan dershanemiz özel kadrosu ile eğitim verirken bu eğitimleri özel formatlarda oluşturuyor. Yoğunlaştırmış eğitim programı ile sınavlara dönük başarıyı artıran dershanemiz okul dersleri takviye programı ile öğrencinin okul derslerinde de başarısını artırarak başarıya güdülenmesini sağlıyor. Eğitimi bir bütün olarak ele alan; aile – sosyal çevre- dershane arasında bağ kuran uygulamalar oluşturan dershane eğitim anlayışımızla öğrenci sistematik olarak başarıya güdülenerek eğitim faaliyetleri yürütülüyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons