Bebek Odası İçin En Güzel Duvar Kağıtları | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Bebek Odası İçin En Güzel Duvar Kağıtları

tarafından 19 Ağustos 2017 Cumartesi

 

Hanna Home, dünyaca ünlü markaların, binlerce çeşit duvar kağıdı modellerini sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Günümüzde duvar kağıdı lüks değildir. Ortaya çıkan binlerce çeşit duvar kağıdı modelleri ile gittiğimiz kafelerde, mekanlarda, ofislerde duvar kağıtlarına rastlamaktayız.

Taş desenli duvar kağıdı, son zamanlarda en sık rastladığımız ve en çok tercih edilen duvar kağıtları olmuştur.

Kendi yaşam alanlarınız için taş desenli duvar kağıdı, bebek ve çocuklarınız için özel olarak üretilen bebek odası duvar kağıdı ürünleri Hanna Home tarafından sizlere sunulmaya devam etmektedir.

DUVAR KAĞIDI ÜRETİMİNDE KULLANILAN MALZEMELER

Duvar kağıtlarının yüzeyinde en çok kullanılan ürünler, kabartma,vinil, kağıt, elyaf, tekstil ve diğer doğal malzemeler gibi ürünlerdir. Bunların yanı sıra duvar kağıtlarının tabanında ise elyaf, kağıt ya da tekstil ürünleri kullanılmaktadır.

Duvar kağıdı seçimini yaparken mutlaka evinizdeki mobilyaların, eşyaların, dekorasyon ürünlerinin ve perde gibi ürünlerin hepsinin birlikte değerlendirmesini yapın. Seçim yapmakta acele etmeyin ve kaliteden taviz vermeyin.

Unutmayın ki, kısa süre sonra yenisini almak zorunda kalacağınız ürünler size çok daha pahalıya mal olacaktır. Ayrıca da duvar kağıdını tekrar uygulatabilmek için birçok zahmete katlanmak zorunda kalacaksınız.

NEDEN DUVAR KAĞIDI?

Duvar kağıtları,

1- Kullanım ömürleri uzun olduğu için,

2- Zengin renk ve desen seçeneği ile alternatifler sunabildiği için,

3- Yaşam alanlarına değer kattığı için,

4- hijyenik ve kolay silinebilir olduğu için,

5- Kir ve leke tutmadığı için bu kadar çok tercih edilmektedir.

 

Farklı olmayı sevenler, klasik ve modern duvar kağıdına sahip olmak isteyenler, lüks ve konforu bir arada yaşamak isteyenler, yaşam alanlarında kaliteden asla taviz vermem diyenler sizleri tam aradığınız yere Hanna Home mağazalarına bekliyoruz.

Güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerine daima en iyi hizmeti sunmakta olan Hanna Home ile ihtiyacınız olan her türlü duvar kağıdına sahip olabilirsiniz.

Ürünler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak, ürün çeşitlerini ve modellerini görmek için hemen www.hannahome.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hanna Home bünyesinde bulunan ürünleri ve bünyesine katacağı en yeni ürünleri takip etmek için facebook, twitter, instagram gibi sosyal paylaşım siteleri üzerinden de takip edebilirsiniz.

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons