Beyaz eşyalar bakımsız kalmaya gelmez | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Beyaz eşyalar bakımsız kalmaya gelmez

Tufan Yıldız
tarafından 30 Aralık 2015 Çarşamba
Özel Tuzla Arçelik servisi hizmetlerinden yararlanarak beyaz eşyalarınızın oluşabilecek arızalarına kesin çözüm bulabilirsiniz. Servisimiz 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaraları ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmıştır.
 

Beyaz eşyalar bakımsız kalmaya gelmez

Hemen herkesin evinde ister son model olsun ister daha eski modeller olsun beyaz eşyalar bulunmaktadır. Beyaz eşyalar, kullanım şartlarının kötü olması ya da üretim hataları sonucu arızalanmalara yol açar. Arızalanmalar ise doğal olarak insanların siniri bozabilir. Özel Tuzla Arçelik servisi hizmetlerinden yararlanarak beyaz eşyalarınızın oluşabilecek arızalarına kesin çözüm bulabilirsiniz. Servisimiz 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaraları ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmıştır. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik içinde kaliteli ve profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Yılların vermiş olduğu deneyim ve müşteri memnuniyeti sayesinde beyaz eşya tamiri ve kombi bakım tamiri konusunda özel Tuzla Bosch servisi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz sayesinde beyaz eşya tamirinde müşteri memnuniyeti kazanmış durumdayız. Kombi bakım, tamir ve montaj işlerinizde müşterilerimize çözüm odaklı çalışmaktayız. Gerek modern çizgimiz gerekse müşterilerimizin memnuniyeti açısından her geçen gün kendimizi daha da yenilemekteyiz. Tüm Arçelik marka beyaz eşya tamir ve onarımında kullanılan yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Hizmetlerimizden neden yararlanmalısınız?

  • Firmamız yılların verdiği tecrübeyi ve kaliteyi müşterilerine sunmaktadır.

  • 7/24 istediğiniz her an çağrı merkezimize ulaşabilir ve güler yüzlü hizmet alırsınız.

  • Ekiplerimiz, konusunda uzman ve profesyoneldir.

  • Her zaman çözüm odaklı çalışılır.

  • Sorunlara yerinde çözüm bulunarak her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Özellikle kış aylarında oldukça fazla sorun yaşanan kombi, klima cihazlarının bakım ve onarımı için yapmanız gereken tek şey özel Tuzla Beko servisi imkanlarından yararlanmaktır. Alacağınız güler yüzlü hizmet yanında her zaman profesyonel bir ekip ile çalışmanın memnuniyetini yaşarsınız. Yapılan tüm Arçelik ve Beko klima, kombi, beyaz eşya tamir bakım ve onarımında kullanılan tüm yedek parçalar firmamız tarafından bir sene garanti altındadır. Dilediğiniz her an 7/24 ulaşabileceğiniz destek hattımız ile arızaya anında müdahale eden ekiplerimiz bulunmaktadır. Misyonumuz her zaman müşterimizin memnuniyeti olmuştur.

İster beyaz eşyalarınız olsun ister kombi ya da klima cihazlarınız olsun arızalandığı ya da bakım zamanında yapmanız gereken tek şey www.tuzlaarcelikservisi.gen.tr internet sitemizden destek hattımıza ulaşarak profesyonel ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanabiliriz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons