Bilgisayarı Kablosuz Modem Olarak Nasıl Kullanırım | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Bilgisayarı Kablosuz Modem Olarak Nasıl Kullanırım

tarafından 7 Eylül 2016 Çarşamba

 

Bilgisayarı Kablosuz Modem Olarak Nasıl Kullanırım

 

bilgisayari-kablosuz-modem-olarak-nasil-kullanirim

Günümüzde kullanılan kablolu modemler istenmeyen durumlarda işimizi bozmaya, arıza vermeye sebep olabilmektedir. Bu tür sorunlar ile karşılaşmadan bilgisayarımız kablosuz modem olarak kullanmayı düşünürüz. Acaba bu mümkün mü sorusunu bize sordurtan, sorunlar ile kafamız meşgul ederiz. Bunun en alternatif yolu modemi bilgisayar üzerinde kullanmak ve bu tür sorunlardan tamamen kurtulmaktır. Evet, bilgisayarı kablosuz modem olarak kullanmak gerçekten mümkündür. Bunun için sizler için derlediğimiz önemli bilgileri not etmeniz gerekecek.

Bilgisayarı modem olarak kullanabilmeniz için, Windows XP, Windows 7, Windows 8 seçeneklerden birini kullanmanız gerekiyor. Daha sonra programlarınızı rahatlıkla destekleyecek bu programı indirin. ‘’Connectfiy’’ bunun doğrudan bilgisayarınıza indiriyorsunuz. Daha sonra indirme işlemi tamamlandığında indirmiş olduğunuz dosyanın kurulum dosyasını açıyorsunuz. Yükleme işlemini başlattıktan sonra next işareti ile bu yüklemeye devam ediyorsunuz. Ekrana çıkacak iki seçenek olacak bunlar; I Agree ve cancel ‘dir. Agree devam etmenizi isteyen bir seçenektir. Cancel ise iptal etmenizi gösteren bir seçenektir. Bu iki seçenekten işleme ya devam edecek ya da yükleme işlemini iptal edeceksiniz. Seçim sizin.

Kurulum hala yükleniyor bu sizin birkaç dakikanızı alabilir. Lütfen beklerken sabırlı olunuz. İşlem tamamlandığın da yapmanız gereken, lisans sözleşmesini dikkatli bir şekilde okuduktan sonra kabul et tuşuna basmanız olacaktır. Sonra bu işlem sonrası akrana bir seçenek çıkacak bu aygıtı bilgisayarınıza yüklemek ister misiniz diye. Siz eveti tuşlayarak kabul etmiş sayılacak, program yine kurulmaya böylece devam edecektir. Kurulum işleminden sonra finiş yanı bitti işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Daha sonra sizden bilgisayarınızın özelleştirilebilmesi için yeniden başlat seçeneği çıkacaktır. Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra arık otomatik olarak kablosuz ağ işleminden yararlanabilir, interneti daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Hepsi bu kadar basittir.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons