Bilgisayarıma Antivirüs Programı Yüklemem Şart mı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Bilgisayarıma Antivirüs Programı Yüklemem Şart mı

tarafından 6 Eylül 2016 Salı

 

Bilgisayarıma Antivirüs Programı Yüklemem Şart mı

 

bilgisayara-antivirus-programi-yuklemem-sartmi

Hayır. Elbette bilgisayarınızı bilinçli olarak kullanıyorsanız gerekmiyor. Sürekli Program kurup kaldırıyorsanız her programın güvenilir olduğundan emin olamayacağınız için virüs programına ihtiyacınız olur. Bizim illaki kurmanız gerekmiyor dememiz deki gaye virüs programlarının bilgisayarınızı yavaşlatma sın dandır. Bu programlar, bilgisayarınıza hakim olmak ve güvende tutmak adına adeta bilgisayarınızı teslim almaktadırlar.

Güçlü antivirüsler iyi performanstaki bilgisayarlarda, sisteminizi kasmadan çalışırlar. Vasat bir bilgisayara sahip olduğunuzu düşünürsek antivirüs programının bilgisayarınızın çalışırken zorlanmasına sebep olacaktır. KasperSky gibi antivirüsler güçlü savunma sistemine sahip olmasına karşın, sürekli üretilen virüsleri yine de tespit etmekte aciz kalabiliyorlar. Hal böyleyken, sisteminizi yorduklarından pek fazla tercih etmemelisiniz. Virüs programları,büyük çapta program kullananlar için tam anlamıyla sıkıntıdır. Bilgisayarınızdaki hassas verileri ve dosyalarınızı mutlaka yedekleyiniz. Örneğin Yandex Disk ya da Google Drive üzerinde tutabilirsiniz. Bu yolla hem istediğiniz yerden de ulaşma imkanınız olur. Özellikle D sürücüsünde, bir başka değişle işletim sisteminin olmadığı yedek sürücüde tutulmalı.

Her hangi bir sebeple bilgisayarınız çöktüğünde yahut format gerektiren zorunlu bir durumda bu bilgileri kaybetmeniz söz konusu olacaktır. Eğer kendinize güvenmiyorsanız. Garanti bankasında bir hesap açın.Hesabınızı kullanmak internetten kullanabilmek için şifre alırsanız. Garanti Bankası Webroot AntiVirüs Programını Lisanslı olarak size sunmaktadır. Tavsiyemiz onu kullanmanız yönünde. Diğer türlü ESED gibi bir antivirüsün bilgisayarınızı koruyabileceğini düşünmüyoruz. Ayrıca neden antivirüse para veresiniz ki değil mi?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons