Biri MP3 mü Dedi? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Biri MP3 mü Dedi?

tarafından 21 Ocak 2018 Pazar

 

 

Pek çok kişinin sevdiği şeyler arasında müzik dinlemek de vardır. Sadece boş zamanlarda değil, birçok işi yaparken ona eşlik etmesi adına da müzik dinlenebilir. Bir dönemin en önemli olayı MP3 müzik dinlemekti. Yolda, sokakta, alışverişte ve yemek yaparken kulaklıklar takılır ve birbirinden güzel parçalar yaşama eşlik ederdi.

Zaman içerisinde ilerleyen teknolojik faaliyetler ve gelişen internet altyapısı nedeniyle MP3 müzik dinleme keyfi yerini video klipleri izlemeye bırakmıştı.

Tubidy ile şimdinin orta yaşlılarının çok iyi bildiği MP3 müzikle eğlence geri döndü. Takip ettiğiniz, hayran olduğunuz müzisyen ve yorumcuları MP3 kalitesinde doyasıya dinlemek artık mümkün.

MP3 Nedir?

Bir zamanların en çok kullanılan sözcüklerinden biri olan ve müzik piyasasını derinden etkileyen MP3’ün ne demek olduğunu biliyor musunuz? MP3 aslında bir sözcük değil; o bir dosya formatı uzantısı. Tıpkı PDF gibi MP3 de mevcut dosyanın formatlanma biçimini gösteriyor.

MP3’ün uzatılmış şekli “MPEG1 Audio Layer III”, yani “Film Uzmanlar Grubu Ses Katmanı 3” olarak isimlendirilir. Ses kalitesinden ödün vermeden onu 1:12 oranıyla sıkıştırmaya izin veren bu dosya biçimi, kaydedilen seslere verilen genel isim olarak da tanımlanabilir. Hem güzel hem de az yer kaplayan parçalara ulaşmak bu sitede müzik indir demek kadar kolay.

Sevdiğiniz şarkılar bir tık uzağınızda

Hobileriniz arasında müzik dinlemek varsa ve dinleyeceğiniz şarkılar hem kaliteli olsun hem de fazla yer kaplamasın istiyorsanız MP3 keyfi tam size göre. Tubidy mp3 ile zevkinize uygun yüzlerce şarkıyı kesintisiz dinleyebilirsiniz. Oğuz Yılmaz Erik Dalı şarkısıyla sizin de gönlünüzü fethettiyse ve her an onu dinlemek istiyorsanız adresiniz elbette burası olmalı.

Sessizliğe son

İnternet kotasını düşünmeden müzik dinlemenin keyfi Tubidy ile mümkün hale geliyor. MP3 formatlı sıkıştırılmış kaliteli müzikleri şarkı indir diyerek dinleyebilirsiniz. Bundan sonra araba kullanırken, kumsalda güneşlenirken ve şehirlerarası yolculuk yaparken sessizlik son bulacak.

Birbirinden güzel, tercihinize göre hareketli veya yavaş ya da sözlü veya enstrümantal müziklere mp3 indir diyerek ulaşmanız çok basit. Artık müziğinizi yanınızda taşıyacaksınız.

Yeni sesler, Yeni şarkılarıyla Tubidy MP3’de

Koray Avcı, Gittin gideli şarkısıyla epey popüler oldu. Her ne kadar eski bir şarkı derlemesi de olsa Koray Avcı tarafından çok iyi yorumlandı.

Koray avcı yarim yarim şarkısını tıpkı Volkan Konak Yarim Yarim şarkısını söyler gibi söylüyor. Seslerindeki bu benzerliğinde bir açıklaması tubidy’de dinlediğiniz müziklerde hissediliyor.

 

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons