BlackBerry 10 İşletim Sistemi İçin Skype Hazırlanıyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

BlackBerry 10 İşletim Sistemi İçin Skype Hazırlanıyor

Can Devecioğlu
tarafından 8 Şubat 2013 Cuma
Kısa bri süre önce piyasaya sürülen BlackBerry 10 işletim sisteminin uygulama marketi BlackBerry World'de Skype uygulaması hala yer almıyor.
 

Mobil pazarın en yeni üyesi BlackBerry Z10 ve içerisinde gelen işletim sistemi BlackBerry 10’u satın alan kullanıcıların fark ettiği eksiklik, Skype’ın yüzünü kızarttı. BlackBerry World isimli uygulama marketin mevcut herhangi bir Skype sürümü bulunmuyor. Skype tarafından gelen açıklama ise uygulamanın hazırlanma aşamasında olduğu yönünde.

Piyasaya çıkmadan önce çeşitli Beta ve geliştirici sürümleri yayınlanan BlackBerry gibi popüler bir platform için Skype’ın böyle bir aksaklık yaşatması pek hoş olmamış gibi görünüyor. Diğer yandan Microsoft ile ortaklığı bulunan firmanın, bir çeşit tavır göstergesi olarak mı böyle bir unutkanlık yaşadığı merak konusu. Microsoft’un üzerinde çokça durduğu Windows Phone 8 işletim sistemi henüz daha ilgi çekiciliğini kaybetmemişken, BlackBerry’nin bu hamlesi Microsoft’un hoşuna gitmemiş olabilir.

Diğer yandan BlackBerry 10 uygulamalarının yarısından fazlasının Android ile ortaklaşa çalışabildiğini düşünürsek yukarıda bahsettiğimiz bilinçli unutkanlıklar akla daha yatkın geliyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons