BlackBerry Şeytanın Bacağını Kırdı! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

BlackBerry Şeytanın Bacağını Kırdı!

Tufan Yıldız
tarafından 5 Şubat 2013 Salı
Son dönemlerde hep kötü haberler duyduğumuz BlackBerry'den güzel haberler var. Firmanın yüzü uzun bir aradan sonra ilk defa BlackBerry 10 işletim sistemi sayesinde gülüyor. Durum o ki bundan sonrada hep gülecek gibi.
 

Gün geçtikçe hız kazanan akıllı telefon rekabetinde yavaş kalan BlackBerry neredeyse iflasın eşiğine gelmişti. Artık son kozunu BlackBerry 10 işletim sistemiyle birlikte piyasaya sürdüğü cihazlarla oynayan firmanın yüzü uzun bir zamandan sonra ilk defa güldü.

30 ocak tarihinde tanıtılan BlackBerry 10 işletim sistemine sahip Q10 ve Z10 modelleriyle sahneye çıkan firmanın ürünleri yok satıyor. O2, Vodafone, Orange, EE aracılığıyla satılan BlackBerry 10 işletim sistemine sahip cihazlar kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi görüyor. Bir çok ülkenin ön siparişlerinde stoklarda tükenen BlackBerry 10 işletim sistemli cihazlar, BlackBerry şirketinin geleceğine olumlu ışık tutuyor.

Ayrıca uzmanlar BlackBerry 10 cihazlarının tanıtılmasından kısa bir süre içerisinde bu denli ilgi görmesi ilk parti satışlarında yüz binlerce cihazın satılabileceği görüşünde. Konu ile ilgili BlackBerry sözcüsü Amy Jones, ilk sevkiyatın onlar için gerçek anlamda cesaret verici olduğunu ve ürünlerinin kısa sürede satışa başlamasından dolayı mutlu olduklarını belirtti.

BlackBerry’nin yeni işletim sistemi ile birlikte tanıttığı modeller ilerleyen günlerde tecrübe edildikce daha çok ilgi göreceğini düşünüyoruz. Durum böyle olunca akıllı telefon pazarında BlackBerry’nin söz sahibi olması yakın gibi görünüyor. Android ve iOS’un liderliğini sürdürdüğü yarışta BlackBerry 10 işletim sisteminin dengeleri nasıl değiştireceğini hep beraber izleyip göreceğiz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons